Twitch Geri Sarma Özelliğini Test Ediyor

Popülerliğini her geçen gün arttıra yayın uygulaması Twitch‘in çekici yönlerinden biri, olayları canlı olarak kullanıcılarına izletmektir, ancak bir şeyi veya kaçırmış olabileceğim bir anı tekrar görmek istediğiniz yayınlar olabiliyor. Twitch şu anda bazı kullanıcılarla yeni bir Akışı Geri Sar düğmesini test ettiğini duyurdu.
Düğmeye bastığınızda, akışta iki dakika geri sarılma işlemi olacağı belirtildi . Buradan, şimdiye kadar yayınlananları gözden geçirebilir ve hatta kaçırdığınız içerikleri, diğer Twitch VOD’larında  yaptığınız gibi farklı hızlarda da izleyebilme imkanına sahip olabileceksiniz.
Geri sarma düğmesine basarsanız, sohbetin üzerinde görüntülenen resim içinde ki resim penceresi sayesinde canlı akışta neler olduğunu görmeye devam edebileceksiniz. Ancak, bir yayıncıda VOD etkin değilse geri sarma düğmesini kullanamazsınız. Twitch‘e göre, geri sarma düğmesi testi önümüzdeki günlerde izleyicilerin yaklaşık dörtte birine sunulacak.

Twitch ayrıca iki düğmeyi daha test ediyor. Şirket, Bana Hatırlat düğmesinin yaklaşmakta olan planlanmış bir akış için bir hatırlatıcı almanıza izin vereceğini söylüyor.
Twitch, bu düğmeleri “önümüzdeki ay boyunca” test edecek.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir