Çamaşır Makinesi Servisinde Profesyonel Standartlar

Çamaşır makineleri ileri nesil teknolojileri ile modern çağın dijital teknolojisi ile mekanik yapısını bir araya getirerek, son derece fonksiyonel bir teknolojik cihaz kullanımı sunuyor. Suyu ve elektriği bir araya getiren üstün teknolojiye sahip olan çamaşır makineleri sayesinde artık, yaşam alanlarındaki tüm çamaşırları çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde yıkayabilmek mümkün oluyor. İleri nesil teknolojiye sahip olan Arçelik markalı çamaşır makinelerinin elektriksel parçaları ile çamaşırların yüksek performansta yıkanabilmesi sağlanırken, çamaşır makinesinin bu elektriksel parçalarında meydana gelebilecek arızalanmalar içinde mutlaka profesyonel servis müdahalelerinde bulunulması gerekliliği bulunmaktadır. Profesyonel servis çözümleri ile kurumsal olarak uzun yıllardır sektöründe lider konumda olan Çekmeköy Arçelik Servisi merkezi tarafından çamaşır makinelerindeki elektrik problemleri için hızlı çözümler sağlanabiliyor.

 

Çamaşır makinesinin normal kullanımı esnasında karşı karşıya kalınabilen elektrik problemlerinde en hızlı şekilde müdahaleleri, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim sağlanabilen çağrı merkezine gelen bildirimlerin ardından bölgede her zaman hazır durumda bulunan tam teşekküllü gezici servis araçları ile gerçekleştiriyor olması sayesinde çamaşır makinesi arızalarında hızlı çözümler oluşturuyor. Çamaşır makinesinin tüm çalışma prensibini ve oluşabilecek arızaları ile ilgili olarak bilgi ve deneyim sahibi olan alanlarında uzman Sancaktepe Arçelik Servisi teknik personelleri, yerinde müdahaleler ile tüm Arçelik markalı çamaşır makinelerinin elektrik problemlerine çözüm oluşturabilmektedir.

 

Çamaşır makinesinde meydana gelen elektriksel problemlerde alanlarında uzman www.arcelikservisi.tv teknik ekipleri tarafından gerekli olan müdahaleler, yerinde gerçekleştirilirken, elektrik arızalanması dolayısı ile sorunlu olan makine parçalarında kaliteli servis çözümü için doğrudan parça değişimi uygulanıyor. Özellikle de sadece orijinal Arçelik yedek parçaları kullanılarak gerçekleştirilmekte olunan makine parça değişimlerinde makinenin su giriş emniyet ventili, röle ve parazit kondansatörü, program aygıtı, sensör, termistör ve termikler, su seviye anahtarı, termostat, pompa motoru, yıkama motoru ve tabii ki en önemli parçalardan birisi olan rezistans yani ısıtıcı parçası doğrudan yedeği ile değiştirilmektedir. Böylelikle dayanıksız olacak onarım müdahaleleri veya yan sanayi ürünü parçalar yüzünden kısa sürede aynı parçadan yeniden arıza ve performans kayıpları gibi problemlerin yaşanmaması sağlanabilmektedir.

 

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir