Gito Yaylası Turu

Gito Yaylası turları sayesinde Karadeniz’in doğal güzelliklerini yerinde yaşayıp görebilirsiniz. Bol oksijenli ve yaylaya has endemik bitki türlerinin yoğun olduğu Gito Yaylası, ölmeden önce mutlaka görülmesi gereken Karedeniz yaylaları arasında yerini almaktadır. Son dönemde sosyal medyada da sık sık paylaşımı yapılan Gito Yaylası turu için, bütçenize uygun fiyat seçenekleri ve en konforlu tur deneyimini firmamızda bulabilirsiniz.

Gito Yaylası Turu Fiyata Dahil Hizmetler

Gito Yaylası turu ücrete dahil hizmetler arasında, yaylada keyifli bir şekilde vakit geçirmek ve bol oksijenle kendinizi bulmanız için gerekli tüm uygulamalar mevcuttur. Trabzon’dan veya diğer şehirlerdenGito Yaylası’na ulaşım için konforlu araç desteğimiz devam ediyor. Program kapsamına alınan tüm çevre gezilerini Gito Yaylası tur programı içinde bulabilirsiniz. Turunuz günübirlik veya haftalıksa buna uygun tur hizmetlerinden yararlanmak son derece kolaydır. Gito Yaylası turunda fiyata dahil hizmetler sayesinde turda ihtiyacınız olan konforlu ve güvenli yolculuğa kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz Gito Yaylası’nı gezerken tüm ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler bulabilmek için size destek olmaya devam edecektir.

Gito Yaylası Turu Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Gito Yaylası turu ücrete dahil olmayan hizmetler de tur programı kapsamında belirlenir. Karadeniz’in doğal güzellikleri ile zengin bu bölgesini gezmek isteyenler her şey dahil turlarımıza gönül rahatlığı ile katılabilir. Bunun dışında Gito Yaylası turunda fiyata dahil olmayan hizmetler ise şunlardan oluşur:

 • Turistlerin kendi damak zevklerine göre seçecekleri tüm öğle yemekleri
 • Yemeklerin yanında alınan içecekler
 • Özel harcamalar ve hediyelik eşya ücretleri
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Bu tür ürün ve hizmetler için karşılaşılan maliyetler tur katılımcılarına aittir. Firmamız Gito Yaylası turlarıyla uzun süre hafızanızdan çıkmayacak bir seyahat deneyimi yaşamanız için gerekli tüm deneyime sahiptir. Gito Yaylası’nda isteğe bağlı yemek yeme molası ve çeşitli ikramlar yapılmaktadır.

Gito Yaylası Tur Programı

Rize Günübirlik Turlar hakkında en güncel bilgileri ekibimizden öğrenebilirsiniz. Karadeniz’in doğal güzelliklerini yansıtan en önemli yaylalardan biri olan Gito Yaylası’nın eşsiz atmosferini doyasıya yaşayabilirsiniz. Sabah erken saatte başlayan tur programında, konforlu ve hijyenik otobüsler ile Gito Yaylası turu başlar. Daha sonra Fırtına Vadisi tarafından kahvaltı yapıldıktan sonra bölgenin en güzel yerlerinden olan Çamlıhemşin’in Şenyuva köyüne uğranır. Pek çok diziye ev sahipliği yapan bu köyün doğal ortamını gördükten sonra çay bahçelerinde eşsiz fotoğraflar çekebilirsiniz. Hemşin yaylarından biri olan ve 2100 rakımı ile eşsiz bir manzara sunan Gito Yaylası turun devamında sizleri karşılar. Her zaman doğal güzelliği ile göz kamaştıran bu yaylada isteğe bağlı olarak yemek yenebilir ve doğa içinde keyifli vakit geçirilebilir.

Gito Yaylası Gezi Noktaları

Gito Yaylası gezilen yerler, tur programı içinde detaylı bir şekilde verilir. Son derece hijyenik ve konforlu otobüslerle yapılan Gito Yaylası turunda gezi noktaları arasında şu bölgeler yer alır:

 • Fırtına Vadisi
 • Şenyuva köyü (Çinçiva)
 • Goboş köprüsü
 • Şimşir ormanları
 • Gito Yaylası
 • Badara Yaylası
 • Palovit Şelalesi
 • Zilkale

Bu doğal güzellikleri yerinde görmek ve muhteşem atmosferini yaşamak için hemen Gito Yaylası tur bilgilerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. En popüler yaylalar arasında yer alan Gito Yaylası’nın doğal güzellikleri sizi bekliyor.

Gito Yaylası Tur Fiyatları

Gito Yaylası tur ücretleri, sezona ve turun kapsamına göre değişiklik gösterebilir. Genellikle standart bir fiyattan başlayan Gito Yaylası turları, aynı zamanda kalmalı ve günübirlik tur çeşitlerine göre farklı fiyatlara ulaşabilir. Gito Yaylası turu hakkında detaylı bilgileri web sitemizdeki iletişim numaralarını kullanarak öğrenebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir