Gelişmek İçin Kameranızın İyi Olmasına Gerek Yok

Video çekmek istiyorsunuz ama kameranız iyi değil diye mi çekiniyorsunuz? Artık bu sorundan kurtulacak ve bundan sonra yolunuza tüm sorunlara rağmen emin adımlar ile devam edeceksiniz. Peki ama bunun nasıl olacağını merak ediyor musunuz? Öncelikli olarak bu yazımızı sonuna kadar okumalısınız. Sizin için nasıl kötü kameralar ile çok harika çekimler yapabilirsiniz, anlatacağız. Bundan sonra siz de Youtube kanalınıza en iyi şekilde video yükleyebilecek ve Youtube dünyasında kendinizi gösterebileceksiniz. İşte başlıyoruz…

Kimse Gökten Zembille İnmedi

Bildiğiniz gibi Youtube üzerinde son derece kaliteli kanallar bulunuyor. Bu kanalların birçoğu en az bin videoya ulaştı. Bununla birlikte birçok kanal ise oldukça etkili videolar yaparak sadece 500 videoda kendilerini son derece geniş kitlelere ulaştırdılar. Peki ama onları örnek alarak nasıl kaliteli videolar çekebiliriz? Öncelikle bilmelisiniz ki örnek alacağınız ünlü Youtuber’lar son derece kaliteli şekillerde videolar çekmektedirler. Bu nedenle eğer sizin bu tarz kaliteli bir kameranız bulunmuyorsa, kesinlikle üzülmemeli ve aldırış etmeden yolunuza devam etmelisiniz. Peki ama bunu nasıl yapabilirsiniz? Gerçekten oldukça farklı bir durum olduğunu sezinliyor olmalısınız. Bu konuda sizlere çok iyi şekilde yardımcı olabiliriz. Sadece yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır.

Bildiğiniz gibi Youtuber’ların birçoğu gökten zembille inmedi. Onların da abone sayıları 1,2,3,4..10..110…1110…110000 şeklinde gitti. Bu şekilde bir artış onları çok daha istikrarlı bir şekilde büyüttü. Onlar da en başta sadece 1 veya 2 ayda kimse abone olmuyor, videoları izlemiyor diye bırakabilirlerdi ancak bunu yapmadıklarını görüyoruz. Peki ama siz neden bu şekilde içerikler üretemiyorsunuz? Ya da yolunuza tüm olumsuzlukları aldırış etmeden devam etmiyorsunuz? Neredeyse birçok Youtuber ilk videolarını en kötü kameralar ile çektiler. Eğer Orkun Işıtmak, Enes Batur gibi farklı kişilerin kanallarında bulunan ilk videolara bakarsanız, bunu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Bu size moral verecektir. Ayrıca onlar daha fazla izlenme ve daha fazla abone elde ettikten sonra kalitelerini artırdılar. Bu nedenle siz de aynısını yapabilirsiniz.

Seviyeli Olarak İlerleyebilirsiniz

Elinizde görüntü kalitesi kötü olan bir kamera mı bulunuyor? O zaman ilk önce o kamera ile video çekmeye başlayabilir ve bunları Youtube’a atabilirsiniz. Bu şekilde belli video sayısına ulaştıktan sonra belli kitleniz olacaktır. Youtube’dan elde ettiğiniz gelirleri biriktirebilir ve sadece 3-4 ay içerisinde kendinize idare edebilecek bir kamera alabilirsiniz. Tabii bu süre daha da kısa olabilir. Tamamen size kalmıştır. Bununla birlikte ilerleyen günlerde daha fazla kişiye ulaşacak ve harika seviyelerde para kazanacaksınız. Böylece kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. O nedenle kesinlikle istikrarlı şekilde devam etmeli ve yeni gelirleriniz ile yeni kameralar alabilirsiniz. Geldiğiniz seviyede gelişiminizi bile bir video ile harika bir bölüm haline getirebilir ve milyonların kalbini çalabilirsiniz. Bu nedenle daha fazla beklemeyin ve siz de elinizdekiler ile videolarınızı üretmeye başlayın. Gelişiminizi bizimle burada yorumlar aracılığı ile paylaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir