Battlefield 1’de Osmanlı Olacağı Kesinleşti!

Battlefield serisinin son oyunu olan Battlefield 1‘de sürpriz sayılabilecek bir gelişme yaşandı. Battlefield Twitter sitesinden yapılan açıklamada Çoklu oyuncu modunda Osmanlı İmparatorluğu ile oynanabileceği açıkladı.

battlefield 1 beta tarihi

 

EA Games, Call of Duty’nin aksine Dünya Savaşı‘nı konu alan bir oyun tasarladı ve Battlefield 1 adı altında piyasaya sürmeye karar verdi.

E3 2016 oyun fuarında kullancılara resmen tanıtılan Battlefield 1‘e dair yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Battlefield 1 oyununun resmi Twitter adresinden atılan tweette, özellikle Battlefield’ın Türkiye’deki hayranlarını oldukça sevindirecek bir haberde yayınlandı.

Atılan twette Battlefield 1’in Multi-Player yani çoklu oyuncu modunda İngiliz, Alman, Avusturya-Macaristan, İtalyan ve Amerikan askerlerinin yanı sıra Osmanlı askerleriyle de mücadele edilebileceği açıklandı.

battlefield1 osmanlı haritası

Battlefield 1’in Multi-Player  yani Çoklu oyun modunda Osmanlı askerleri ile oynayabileceği haberi heyecan yarattı ancak tekli oyun modu için henüz resmi bir açıklama gelmedi. Battlefield 1 PC, PS4 ve Xbox One platformları için 21 Ekim’de piyasaya sürülecek.

Son bir not: Battlefield 1’de Türkçe dil olacağıda bildirildi.

 

 

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir