Opencart Mağaza Yönetim Sistemi

Opencart Uzmanı

Opencart Uzmanı

Geleneksel mağazacılık sisteminden her geçen gün daha fazla uzaklaşıyoruz yaşadığımız çağda. E ticaret olarak adlandırılan internette yapılan ticaret pazarı her geçen gün daha fazla rağbet görmeye başladı. Yani artık alışveriş denildiğinde akıllara fiziksel bir mağazadan alışveriş yapmaktan çok internet üzerinden yaptığımız alışverişler geliyor.

İşte bu e ticaret adı verilen bu sistemde herkesin ayrı bir sistem oluşturması, karmaşaya neden olabilirdi. Böyle bir sistemde, müşteri aynı platformları kavramakta zorluk çeker, firmanın yaşadığı sorunları anlayamaz, böyle bir durumda ziyaretçiler en ufak aksaklıklarda alışveriş sitesine bağlanmaktan vazgeçer, bu da müşteri kaybına sebep olur. Haliyle iş yeri de yavaşça iflasa doğru sürüklenirdi. Bu yüzden ürün veya hizmet sektörü ufak hataları bile kabul edemeyecek kadar hassas bir yapıdadır. Zira kişilerin birbirlerine övdüğü kadar kötülediği mağazalar da bu tepkilerden etkilenir.

Bugün kendi oluşturacağınız bir alt yapı sizin için çok maliyetli olabilir, Opencart Uzmanı bu yüksek tutarlı maliyeti kişilere ücretsiz olarak açık kodla hizmet veriyor. Hem de yüksek maliyet ve profesyonel bir ekiple kurmuş olsanız dahi birçok sorun çıkabilecek bir sistemi size ücretsiz olarak sunuyor. Opencart dinamik algoritmalar ile sürekli geliştirilmeye devam ediyor üstelik, gönüllü ve kendi yazılımcıları ile.

Opencart Mağaza Yönetimi Kullanımı

Opencart çok karmaşık sistemlerin basite indirgemiş bir sistemin tümüdür. Opencart sistemini mağazanızda kullanmak için bir takım bilgilere sahip olmalısınız. Her ülkenin kendi siber kuralları mevcut olduğundan ve bu kurallar hazır olarak gelmediği için işe bu kurallara dikkat ederek başlamalısınız. Bu yüzden temel kodlama sistemini öğrenmenizde fayda var, profesyonel olmanıza gerek yok minimum temel bilgiler işinizi görecektir. Bu işlemleri yapabilmeniz için internette sınırsız ve ücretsiz kaynak elde edebilirsiniz. Açık kodlu bir kaynak kullanmanız sınırsız özelleştirme imkanına sahip olduğunuz anlamına geliyor.

OpenCart’ın sürekli ücretsiz olduğunu göreceksinizdir, fakat unutmayın Modüller Ücretsizdir, diye bir ibare yok. OpenCart’ta ücrete tabi modül hizmetleri görmeniz sizi hayal kırıklığına uğratmasın.

Opencart ile Birden Fazla Mağaza Oluşturma

OpenCart kullanım alt yapısı sebebiyle tek seferde, birden fazla çoklu mağaza adı verilen yönetime erişmenize olanak verir. OpenCart’a bir mağaza kurduysanız eğer, baştan yükleme işlemini tekrar gerçekleştirmek zorunda kalmadan yönetici panelinize bir başka mağaza ekleyebilirsiniz. Yeni mağazayı Yönetici Panel’indeki ayarlar bölümünden cPanele bir alt bölüm kurup yeni bir mağaza ekleyebilirsiniz.

https://www.opencartuzmani.com

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir