Provimes İkram Paneli Özelliğinin Firmalara Avantajları

Personellerinize ve ziyaretlerinize ikramlarda bulunacağınız sırada ikramlarınızın en iyi şekilde yapılabilmesi açısından gerekli yazılımlardan destek alma yoluna gidebilirsiniz. KVKK kapsamında personellere ve ziyaretçilere bu noktada verilecek olan bilgiler de koruma altındadır ve gerekli kurallara uygun şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir. Provimes ikram paneli özelliğinin firmalara avantajları ise çok yüksek seviyededir.

Firmalar ikram paneli kullandıkları takdirde işleyiş açısından daha avantajlı olacağı gibi bu panellerin firmalara avantaj sağlamakta olduğu ve firmaların işlemlerini yerine getirecekleri noktada sorunsuz şekilde yerine getirebildiği görülmektedir. Provimes bu evrede diğer firmalara göre daha profesyonel şekilde hizmet vermeye dikkat eden bir firma olduğu gibi her zaman müşteri memnuniyetine de özen gösteren bir firmadır.

Provimes İkram Paneli Özellikleri

Provimes tarafından son teknoloji kullanılarak hazırlanmış olan ikram paneli bu noktada özellikleri bakımından son derece iyi avantajlar sağlamaktadır. İkram panelinin avantajlarına baktığımız zaman ilk olarak panelin mutfağın gerekli bilgilerini sunduğunu ve ad ile beraber saat bilgileri gibi bilgileri de verdiğini görebiliyoruz. Bu panel sayesinde personellerin vermiş olduğu ikram siparişleri gibi siparişlerin bilgileri net şekilde görülebilme imkanına sahiptir.

Panelde aynı zamanda ikramın siparişini vermekte olan personelin bilgileriyle beraber hangi toplantı odasına siparişlerin verilmekte olduğu, ikramların neler olduğu, kaç adet sipariş verildiği ve siparişin hangi saatte verildiği gibi bilgiler yer alabilmektedir. Aynı zamanda panelden verilen bu siparişler mutfak personeli tarafından da onaylanabilmektedir. Yani mutfak personelleri de siparişleri görüntüleyebilme imkanına sahiptir. Uygulama aynı zamanda son teknoloji kullanılarak hazırlanmakta olduğu için 5.0 ve üzeri olan Android işletim sisteminde çok rahat şekilde çalışabilmektedir.

İkram Paneli Yazılımı Nasıl Hazırlanmıştır ve Nasıl Kullanılır?

Verbis sisteminde yine belirtilecek olan unsurlar arasında yer alan ikram paneli gibi yazılımların kullanılması ve nasıl hazırlandığı çok ciddi seviyede önem arz edebilmektedir. İkram paneli kullanacak olan firmalar bu evrede tercih etmiş olduğu firmalara da özen göstermelidir. Provimes ülkemizde bu noktada tercih edilmekte olan firmalar arasında yer aldığı için tercih eden kişilerin de ayrıca firmalardan yana memnun olduğunu görebiliyoruz.

İkram paneli kullanma yoluna gidileceği sırada Provimes firmasından destek alındığı takdirde sunulan paneller hem masaüstü olan cihazlarda rahatlıkla kullanılabilmekte hem de belirttiğimiz gibi 5.0 Android sürümü üzerindeki tabletlerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

İkram panelinin personelleriniz tarafından sorunsuz ve rahat bir şekilde kullanılabilmesi için panelin hazırlanmasından sonra gerekli olan eğitimler de verilmektedir. Panel herkesin kullanabileceği düzeyde hazırlandığı için kullanım aşamasında ve sonrasında aksaklık yaşanmaz. Aynı zamanda gerekli olan destekler sorunsuz bir şekilde verilir ve yazılımda sorunlar yaşanmaması adına gerekli güncellemeler de firmaların ihtiyaç duydukları alanlara göre yerine getirilebilmektedir. Bu noktada ikram işlemleri gibi işlemlerin daha rahat yerine getirildiğini görebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir